Ja i moja kuchnia
Ja i moja kuchnia

Witam wszystkich,

nazywam się Justyna Pielech i jestem autorką tego bloga. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, która nie odnalazła się w tym zawodzie. Po licznych kursach które ukończyłam (m.in. kosmetyka), spróbowaliśmy wraz z mężem (również fizjoterapeuta) swoich sił w hotelowych Spa i na tych stanowiskach oboje pozostaliśmy. Po dwóch latach zmieniliśmy kraj z Polski na Austrię, gdzie nadal kontynuujemy nasz pobyt. Obydwoje jednak mamy inne marzenia i naszym celem jest powrót do kraju na stałe i rozpoczęcie własnej działalności związanej z produktami ekologicznymi i materiałami naturalnymi. Naszym największym marzeniem jest założenie ekologicznej plantacji malin. Blog Relaxtime.pl jest naturalnym rozszerzeniem mojego hobby, które uwielbiam, a mianowicie pieczenie ciast, szykowanie deserów i innych słodkości. Mój mąż jest moim najlepszym i najwierniejszym konsumentem 🙂 , a także bezstronnym krytykiem 🙂 .

Ta strona jest naturalną kontynuacją bloga relaxtime.blog.pl, którego prowadziłam od maja 2013 roku. Bardzo się cieszę, że zyskał on sobie pewna grupę czytelników, jednak potrzeba zmian i rozwoju popchnęła mnie do utworzenia strony o tej samej nazwie i dalszego dzielenia się z wami moimi przepisami.

Udało się przenieść tutaj zawartość starego bloga, więc znajdziecie tu wszystkie dotychczasowe przepisy, a ponieważ ciągle uczę się zasad pieczenia, pozostanę w tematyce słodkości.

W razie pytań chętnie odpowiem oraz zapraszam do komentowania wpisów.

Pozdrawiam wszystkich którzy będą tu zaglądać:-)

Justyna

PS. Jeżeli ktoś chciałby się skontaktować prywatnie, zapraszam na maila bociek321@op.pl